Revitalash odżywka do rzęs

Pojemność: 1 ml / 2 ml / 3.5 ml

Odżywka do rzęs Revitalash to jeden z lepiej sprzedających się produktów do pielęgnacji rzęs, choć pod względem skuteczności nie dorównuje numerowi jeden tego rankingu. Zawiera kompleks składników, które pobudzają wzrost rzęs. Może wpływać na ich gęstość i grubość, choć jest to uzależnione od podatności na składniki.

Sprawdzi się u osób, które chcą poprawić wygląd swoich rzęs bez konieczności ich przedłużania.

Odżywka do rzęs Revitalash

Revitalash to bezbarwna i dość płynna odżywka do rzęs. To zdecydowanie droższa odżywka do rzęs wśród wielu propozycji. Można ją kupić w internecie lub niektórych sklepach stacjonarnych. Do wyboru mamy trzy pojemności – od 1 ml do 3,5 ml. Wyróżnia ją design. Odżywka do rzęs Revitalash to srebrny flakonik z granatowymi napisami. W tym samym odcieniu granatu zaprojektowano kartonik zabezpieczający produkt. Prezentuje się dobrze.

Jak działa Revitalash?

Odżywka do rzęs Revitalash ma wydłużać i zagęszczać rzęsy, ale tylko wówczas, kiedy będzie aplikowana regularnie i bez znaczących przerw. Cała kuracja trwa około pół roku, czyli dość dużo jak na produkt, który w założeniu ma poprawić nasz wygląd i pozwolić zapomnieć o codziennym makijażu. Po kilku pierwszych tygodniach odżywka do rzęs Revitalash wydłuża i zagęszcza włoski. Przyspieszenie wzrostu utrzymuje się przez kilka kolejnych tygodni.

Sposób aplikacji

Standardowo produkt nakładamy na oczyszczone z makijażu i zanieczyszczeń powieki. Odżywka do rzęs Revitalash ma cienki pędzelek, którym maluje się kreskę przy linii rzęs. Sposób aplikacji nie powinien sprawiać więcej problemów, zwłaszcza osobom na co dzień wykonującym makijaż. To powtarzamy każdego dnia, najlepiej tuż przed snem. Trzeba pamiętać, że odżywka do rzęs Revitalash przyniesie zadowalające efekty tylko przy regularnej i odpowiedniej aplikacji.