Argan i bawełna? Odżywiający olejek do twarzy EcoBeauty

Jeśli cera jest spragniona i przesuszona, trzeba dać jej odżywczego kopniaka. Oriflame ma świetną propozycję. Olejek do twarzy EcoBeauty z olejem arganowym i ekstraktem z bawełny. Odżywi skórę i okryje ją cudownym zapachem świeżości.

Jednym z ważnych elementów wizerunku marki Oriflame jest szacunek dla natury i człowieka. A jedna z bardziej wrażliwych części ludzkiego ciała to skóra. Ta na twarzy wymaga szczególnej ostrożności, bo bardzo łatwo o jej uszkodzenia. Jest cienka i podatna na wszystkie szkodliwe czynniki, dlatego tak ważne jest dobieranie kosmetyków o łagodnym składzie. Oriflame o tym wie.

Olejek arganowy i ekstrakt z bawełny

Połączenie organicznego oleju arganowego z wyciągiem z bawełny to świetna terapia antyoksydacyjna dla skóry. Właśnie dzięki tym dwóm składnikom olejek do twarzy EcoBeauty świetnie odżywia cerę. Trzeba wiedzieć, że olej arganowy zawiera cenne peptydy o budowie zbliżonej do cząsteczek budujących skórę. To dlatego świetne sprawdza się w odżywianiu i ochronie cery. Dodatek ekstraktu bawełnianego potęguje działanie odżywiające, a dodatkowo przynosi ukojenie suchej i spragnionej skórze. Łącznie te składniki pielęgnują i zmiękczają cerę.

Olejek do twarzy EcoBeauty

Co charakteryzuje olejek do twarzy EcoBeauty z olejem arganowym i ekstraktem z bawełny? To nie tylko skład, ale przede wszystkim działanie. Oriflame opracowało mocno odżywczą formułę, która zapewnia skórze twarzy nawilżenie i zmiękczenie. Dodatek witaminy E oraz substancji odżywczych doskonale pielęgnuje cerę. Olejek do twarzy EcoBeauty idealnie sprawdza się np. do stosowania na noc. Posiada certyfikat Ecocert i nie zawiera parabenów!

Zamiast kremu na noc

Luksus dla cery o cudownym zapachu, czyli olejek arganowy z ekstraktem bawełnianym EcoBeauty to świetna alternatywa dla kremu do twarzy. Wystarczy rozgrzać kilka kropel olejku w dłoniach (lekko pocierając je o siebie) i rozprowadzić go delikatnie na twarzy. Cieplejszy olejek wchłania się dużo lepiej i przekazuje do skóry więcej składników odżywczych.