Lash Boost odżywka do rzęs

Pojemność: 3 ml

Odżywka do rzęs Lash Boost to propozycja od marki Catrice, która przypadła do gustu wielu kobietom. Choć nie jest jedną z najlepszych odżywek na porost, nie sposób odmówić jej skuteczności. Działa głównie na wzrost włosów. Charakterystyczna biało-czarna odżywka do rzęs Lash Boost to ciekawa propozycja, jeśli zależy nam głównie na odżywieniu rzęs.

Za tę cenę nie dostaniemy niestety dużo więcej.

Odżywka do rzęs Lash Boost

Wygląda bardzo ładnie i pod względem opakowania zdecydowanie wyróżnia się od innych produktów. Plastikowy flakonik jest biało-czarny. Odżywka do rzęs Lash Boost ma srebrną nakrętkę z cienkim pędzelkiem na jej końcu. Mimo że nie kosztuje dużo, wygląda bardzo korzystnie. Nie o wygląd tutaj jednak chodzi, a o skuteczność. Dużo ważniejsze jest działanie tej lekkiej, bezbarwnej formuły przy regularnym jej stosowaniu.

Jak działa Lash Boost?

Przez producenta odżywka do rzęs Lash Boost określana jest jako nocne serum przyspieszające wzrost rzęs. Odnosi się to wyłącznie do dwóch cech tego produktu – nakłada się go codziennie wieczorem, wspomaga wzrost rzęs. W teorii ma wydłużać rzęsy o 18%, jednak w praktyce wyniki jego działania są mocno zróżnicowane. Odżywka do rzęs Catrice Lash Boost z pewnością poprawia kondycję rzęs i pozytywnie wpływa na ich zdrowie. Po ok. miesiącu da się zauważyć jej działania wydłużające, a rzęsy nabierają lepszego wyglądu.

Sposób aplikacji

Pod względem użycia odżywka do rzęs Lash Boost znowu nie zaskakuje, zupełnie jak inne produkty do rzęs. Standardowy, cienki pędzelek służy do nakładania serum na linię rzęs. Przed aplikacją koniecznie trzeba oczyścić i odtłuścić powiekę, bo nawet najdrobniejsze zanieczyszczenie może zaburzać działanie produktu. Aplikację trzeba powtarzać codziennie, najlepiej po wieczornym demakijażu. Konieczna jest systematyczność, bo tylko wtedy odżywka do rzęs może zadziałać.