Lilash odżywka do rzęs

Pojemność: 2 ml / 4 ml

Czarne opakowanie z elementami fioletu to cecha charakterystyczna tego kosmetyku. Odżywka do rzęs Lilash prezentuje się całkiem ładnie, choć odbiega nieco od innych, bardziej profesjonalnych marek. Jej zadaniem jest przyspieszyć wzrost rzęs i wzmocnić je. Duże znaczenie w przebiegu całej kuracji ma jednak fakt, w jakim stanie aktualnie są nasze rzęsy. Te maksymalnie nadwyrężone trudniej przywrócić do zdrowia.

Odżywka do rzęs Lilash niestety nie działa tak dogłębnie.

Odżywka do rzęs Lilash

Łatwo poznać ją po dwukolorowym, ciemnym kartoniku. Sama odżywka do rzęs Lilash (a właściwie jej buteleczka) jest srebrna, niezbyt duża. Dostaniemy ją w dwóch pojemnościach – większej 4 ml oraz mniejszej 2 ml. Srebrny flakonik wykonano z plastiku i nie ma w nim niczego, co mogłoby odróżniać go od konkurencji. Standardowe opakowanie, typowy aplikator, a wewnątrz bezbarwna i wodnista odżywka do rzęs Lilash.

Jak działa Lilash?

W zależności od tego, jaką odżywkę wybierzemy, kuracja może trwać około trzech lub sześciu miesięcy. Opłaca się kupić większe opakowanie, jeśli już odżywka do rzęs Lilash będzie naszym wyborem. Nie jest to jednak najlepszy produkt. Skutecznie pobudza wzrost rzęs, które wydłużają się o kilka milimetrów. Może je nieco zagęścić i sprawić, że optycznie oko będzie wydawało się lepiej podkreślone. Z tygodnia na tydzień odżywka do rzęs Lilash mocniej odżywia włoski, jednak tylko stosowana regularnie. Efekt powinien być zauważalny już po kilku tygodniach.

Sposób aplikacji

Pod względem aplikacji odżywka do rzęs Lilash nie przyniesie dużego zaskoczenia. Ma cienki pędzelek z dość twardego włosia, którym produkt bez większego problemu nakłada się u nasady rzęs. Cienka kreska na każdej powiece wystarczy, aby odżywka do rzęs Lilash zadziałała. Ważne jest, żeby aplikować ją na oczyszczoną skórę u nasady powiek i nie przesadzać z ilością. Musi być nakładana na rzęsy każdego dnia, dlatego nie należy zapominać o jej stosowaniu.