Biotebal Rzęsy XXL odżywka do rzęs

Pojemność: 3 ml

Niezbyt wysoka cena w przypadku tego produktu idzie w parze z nieco słabszym działaniem niż w droższych produktach. Biotebal rzęsy XXL to serum wzmacniające rzęsy o delikatnych właściwościach stymulujących. Działa dzięki zastosowaniu formuły Inno-BiBiotin, w której ważną rolę odgrywają dwie substancje (bimatoprost + biotyna).

Odżywka do rzęs Biotebal z zewnątrz wyróżnia się fioletowymi akcentami i tym, że kartonik jest naprawdę sporych rozmiarów.

Odżywka do rzęs Biotebal

Pod względem wyglądu Biotebal rzęsy XXL nieco przypomina produkt z apteki np. opakowanie tabletek. Wszystko dlatego, że odżywka zapakowana jest w dużym kartoniku. Zastosowanie takiego opakowania jest co najmniej bezsensowne, bo samo serum znajduje się w maleńkiej, poręcznej buteleczce o niewielkiej pojemności 3 ml. Flakonik jest plastikowy i może się z czasem rozszczelnić. Aplikator jest oczywiście typowy dla tego typu produktów – cienki, syntetyczny pędzelek. Jeśli chodzi o serum to wodnista i bezbarwna formuła.

Jak działa serum Biotebal?

Biotebal rzęsy XXL to specjalistyczne serum, które zapewnia rzęsom pożądane piękno i przede wszystkim zdrowie. Ma bogaty skład, w którym na pierwszy plan wysuwają się substancje odpowiedzialne za wzrost włosów. Odżywka skutecznie pielęgnuje rzęsy, ponieważ zawiera m.in. ekstrakty roślinne – ze świetlika o działaniu łagodzącym oraz z pestek dyni na wzmocnienie rzęs. Oprócz tego biotyna i pantenol, czyli witaminy, które pomagają rzęsom się zregenerować i wzmocnić. Za sprawą takiego składu odżywka do rzęs Biotebal uelastycznia i nawilża włoski.

Sposób aplikacji

Ze względu na cienki pędzelek na wzór tych w eyelinerach serum do rzęs Biotebal nie jest trudne do nałożenia. Smaruje się nim dolną i górną powiekę tuż u nasady rzęs. Są tylko dwie, bardzo ważne zasady użycia, do których trzeba się stosować. Po pierwsze, serum aplikujemy zawsze wieczorem, aby produkt mógł wchłonąć się przed noc. Po drugie, przed nałożeniem konieczny jest dokładny demakijaż i osuszenie oczu. Nie zastosowanie się do tego spowoduje, że produkt będzie działał wolniej i dawał słabsze efekty.