Nanolash odżywka do rzęs – elegancja i skuteczność

Najlepsza odżywka do rzęs NanolashPojemność: 3 ml

Najczęściej polecana przez konsumentów odżywka do rzęs to Nanolash. Ma zdecydowanie najbardziej adekwatną cenę do efektów, jakie daje jej regularne stosowanie. Wydłuża rzęsy i wzmacnia je już u nasady. Efekt pogrubienia, zagęszczenia i przyciemnienia rzęs widoczny jest już po kilku tygodniach stosowania. Łatwa w użyciu i bardzo poręczna odżywka do rzęs Nanolash to kosmetyczny ulubieniec kobiet z całego świata. Oprócz skuteczności kusi również elegancją, bo choć liczy się dla nas przede wszystkim działanie, dobrze mieć w zanadrzu kosmetyk, który wygląda naprawdę luksusowo i niebanalnie.

Odżywka do rzęs Nanolash

Formuła produktu jest bardzo przejrzysta i lekka. Odżywka do rzęs Nanolash jest całkowicie bezbarwna, krystaliczna i płynna, co zdecydowanie ułatwia jej aplikację. Nie ma wyraźnego zapachu. Bez obaw można stosować ją każdego dnia.

Cienki aplikator przypomina dobrze znane pędzelki od eyelinerów, dzięki czemu aplikacja jest łatwa.

Zachwyca nie tylko wizualnie, ale też tym, co kryje się w czarno-srebrnej buteleczce. Zawiera najlepiej skomponowane składniki odżywcze, które pobudzają wzrost rzęs. Odżywka do rzęs Nanolash ma bardzo poręczny flakonik, który nie zajmie wiele miejsca np. w podróży. Świetnie leży w dłoni, a przede wszystkim wygląda efektownie.

Jak działa Nanolash?

Odżywka do rzęs Nanolash to jedyny taki produkt, który działa kompleksowo – zarówno na powierzchni włosków, jak i we wnętrzu cebulek. Przede wszystkim szybko wnika do mieszków włosowych, bo nakładamy go u nasady rzęs. Działamy od środka, a oprócz tego odżywka do rzęs Nanolash pokrywa rzęsy ochronnym filmem, który zabezpiecza je przed uszkodzeniami.

Czego można oczekiwać? Już po kilku użyciach rzęsy są wyraźnie mocniejsze, lepiej odżywione i zdrowsze. Po pierwszych 2 tygodniach regularnej aplikacji odżywka do rzęs Nanolash sprawia, że włoski wyraźnie się wydłużają i zaczynają nabierać gęstości. Pojawiają się tzw. baby lashes (nowe rzęsy) w miejscach, w których wcześniej ich nie było. Maksymalnie długie, gęste i oszałamiająco piękne rzęsy to kwestia około dwóch miesięcy.

Odżywka do rzęs Nanolash starcza jednak na dużo dłużej. To produkt bardzo wydajny. Po osiągnięciu maksymalnych efektów stale dostarcza rzęsom niezbędnych składników odżywczych. Dzięki temu rezultaty utrzymują się wiele miesięcy, a każda kolejna rzęs rośnie piękna i zdrowa.

Sposób aplikacji

Nie ma łatwiejszego w użyciu produktu do pielęgnacji rzęs. Aplikacja przypomina malowanie kresek eyelinerem, z tym że nie wymaga aż takiego skupienia. Odżywka do rzęs Nanolash musi lądować u nasady rzęs raz dziennie, po wieczornym demakijażu twarzy. Serum aplikuje się cienkim pędzelkiem na oczyszczoną skórę. Całość nie zajmuje więcej niż 2 minuty.

Co ważne, nie trzeba rezygnować na czas kuracji z makijażu (także permanentnego), przedłużania rzęs lub stosowania sztucznych rzęs. Ważne, aby odżywka do rzęs Nanolash była nakładana na czystą skórę. Ekspresowo wnika do jej wnętrza, a wtedy można nakładać normalny makijaż. Nie rozpuszcza klejów używanych do przyklejania sztucznych rzęs i nie odbarwia kresek. Z powodzeniem można stosować ją także do zagęszczania brwi.

Strona internetowa: nanolash.pl