Joanna Multilashes Odżywka do rzęs

Pojemność: 4 ml

Niepozorny z wyglądu kartonik z elementami intensywnego różu kryje w sobie coś więcej niż tylko serum. Odżywka do rzęs Joanna Multilashes sprzedawana jest w zestawie z zalotką. Jej cena nie jest wysoka, dlatego to chętnie kupowany produkt na wzrost rzęs. Ma potrójne działanie – wzmacnia rzęsy, wydłuża je i zagęszcza.

To jednak produkt o bardzo subtelnym działaniu, dlatego sprawdza się raczej u osób, które oczekują regeneracji i odbudowy cienkich rzęs.

Odżywka do rzęs Multilashes

W produkcie połączono w naprawdę zgrabny sposób stonowaną biel i szarość z intensywnym różem. Co ciekawe na samej buteleczce serum zrezygnowano z trzeciego koloru, dlatego charakterystycznych różowym elementów należy szukać tylko na zewnętrznym kartoniku. Jest on pokaźnej wielkości, ponieważ kryje w sobie serum oraz zalotkę. Odżywka do rzęs Multilashes jest poręczna, dzięki niewielkiemu flakonikowi o spiczasto zakończonej nakrętce. Serum ma dość wodnistą formułę, jest bezbarwne i bezzapachowe. Cienki i precyzyjny pędzelek ułatwia użycie.

Jak działa Multilashes?

Jedno opakowanie wystarcza nawet na półroczną kurację, choć długość zależy od tego, czy będziemy stosować się do zaleceń związanych z aplikacją. Niestety mimo nieco większej pojemności, Joanna Multilashes nie wystarcza na dłużej. To produkt stworzony dla osób o naturalnie krótkich i cienkich rzęsach, osłabionych przedłużaniem lub chorobą. Serum nawilża, odżywia i wzmacnia rzęsy, przyspieszając delikatnie ich wzrost za sprawą składników taki jak m.in. jedwab oraz kwas hialuronowy. Po ok. miesiącu rzęsy stają się gładsze i bardziej elastyczne.

Sposób aplikacji

Jeśli chodzi o sposób użycia serum do rzęs Multilashes, nie ma w tym niczego trudnego. Mamy tutaj standardowy, precyzyjny aplikator, którym odżywkę należy nałożyć cienką warstwą na linię rzęs. Multilashes nakładamy tylko na górne rzęsy! Nie nadaje się do pielęgnacji brwi (do tego jest osobny produkt). Do aplikacji przystępujemy zawsze wieczorem po wcześniejszym demakijażu i oczyszczeniu twarzy, a zwłaszcza okolic oczu. Dla osiągnięcia zadowalających efektów konieczna jest systematyczność.