Lashcode Eyelash Serum, odżywka do rzęs

Lashcode Eyelash Serum, odżywka do rzęsPojemność: 5 ml

W czołówce najlepszych odżywek do rzęs nie może zabraknąć też Lashcode Eyelash Serum. To serum, które szturmem podbiło rynek, mimo że konkurencja była naprawdę duża. Najchętniej sięgają po nie osoby o cienkich, rzadkich i mało wyrazistych rzęsach. Dlaczego? Ponieważ odżywka do rzęs Lashcode nie tylko pielęgnuje, ale też przyspiesza naturalny wzrost rzęs. Zagęszczają się i stają bardziej wyraziste już po pierwszych 4 tygodniach! Sprawdź, dlaczego Lashcode jest naprawdę bardzo skuteczną odżywką do rzęs.

Odżywka do rzęs Lashcode

Lashcode Eyelash Serum to starannie zaprojektowany produkt. Kusi już eleganckie i bardzo solidne opakowanie. Jednak to, co najlepsze, kryje się w środku. To bardzo lekka odżywka do rzęs, bezbarwna i wodnista. Dzięki takiej formule serum Lashcode Eyelash Serum wchłania się natychmiast i działa od środka. Od środka, więc skuteczniej. Przy tym nie drażni mocnym zapachem, bo po nałożeniu na skórę jest niewyczuwalne.

Specjaliści pracujący nad tą formułą dołożyli wszelkich starań, żeby odżywka do rzęs Lashcode dawała maksimum korzyści (nawilżenie, odżywienie, regeneracja, szybszy wzrost, zagęszczenie, upiększenie) przy minimalnej ilości składników (tylko substancje rewitalizujące i stymulujące wzrost, bez konserwantów, barwników czy aromatów). To działa!

Jak działa Lashcode?

Działanie odżywki do rzęs Lashcode można porównać do działania odżywki do włosów. Z każdym kolejnym użyciem sprawia, że rzęsy stają się piękniejsze, pełne blasku i elastyczne. Wystarczy stosować ją regularnie.

Pierwsze efekty zauważymy już na początku kuracji. Lashcode Eyelash Serum sprawia, że rzęsy przyciemniają się, nabierają blasku i przestają nadmiernie wypadać. Mniejsza utrata rzęs przekłada się na ich zagęszczenie. Od początku stosowania odżywka do rzęs Lashcode wzmacnia i regeneruje cebulki. To również wpływa na fakt, że rzęs jest więcej. Z każdym kolejnym tygodniem zaczynają też rosnąć szybciej. Dzięki temu oczy są lepiej podkreślone, bo grubsze, dłuższe i mocniejsze rzęsy dają optyczne wrażenie zagęszczenia. Na maksimum rezultatów poczekamy jednak 4-6 tygodni.

Sposób aplikacji

Odżywka do rzęs Lashcode ma bardzo wygodny aplikator. Ułatwia precyzyjne nałożenie niewielkiej ilości serum na linię rzęs. Żeby osiągnąć maksymalne efekty, trzeba tylko stosować ją codziennie. Ważna zasada dotyczy też przygotowania rzęs na serum. Skóra powiek powinna być dokładnie oczyszczona, dlatego ważny jest demakijaż produktami bez olejów. Lashcode Eyelash Serum może być nakładany dopiero na odtłuszczoną i osuszoną powiekę.

Plusem jest duża pojemność odżywki do rzęs Lashcode. Jedno opakowanie może wystarczy na ponad półroczną kurację. Kuracji, która nie zajmuje dużo czasu i łatwo wchodzi w nawyk, co również jest zaletą.

Strona internetowa: lashcode.pl