KERABIONE odżywka do rzęs

Pojemność: 5 ml

Jedna z tańszych odżywek do rzęs w tym zestawieniu to Kerabione w charakterystycznym odcieniu brudnego złota. Zbiera pozytywne opinie za swoje działanie wzmacniające i odżywiające, natomiast ocena właściwości przyspieszających wzrost jest różna. Wynika to z faktu, że kompleks składników aktywnych serum do rzęs Kerabione nie na każdego działa tak samo intensywnie.

To produkt przebadany pod nadzorem m.in. dermatologów i mogą używać go osoby o wrażliwej skórze.

Odżywka do rzęs Kerabione

Gdybyśmy chcieli określić to, jak wygląda odżywka do rzęs Kerabione, potrzebowalibyśmy określenia w stylu „apteczny luksus”. Zewnętrzny kartonik wielkością i kształtem przypomina opakowanie leku, ale kolorystyka i lśniący, złoty napis to już elementy bardziej eleganckie. Odżywka do rzęs Kerabione to bezbarwne i nieco bardziej gęste niż zazwyczaj serum. Jest całkiem poręczne i dobrze trzyma się w dłoni, a standardowy pędzelek ułatwia precyzyjną aplikację.

Jak działa Kerabione?

Stosowane regularnie serum do rzęs Kerabione to – jak wskazuje pełna nazwa tego produktu – skuteczny kosmetyk wzmacniający. Przede wszystkim działa odżywczo, nawilża i regeneruje ewentualne uszkodzenia w strukturze rzęs. Intensywność działania stymulującego wzrost uzależniona jest od tego, w jakiej kondycji znajdują się rzęsy na początku kuracji – im zdrowsze, tym widoczniejsze rezultaty. Jak na tę dość niską cenę, odżywka do rzęs Kerabione jest skuteczna, mimo że wydłużenie i zagęszczenie rzęs nie jest maksymalne.

Sposób aplikacji

Przez 3 miesiące serum do rzęs Kerabione trzeba stosować tak, jak standardowo nakłada się odżywki. Na górną linię rzęs, każdego dnia wieczorem po uprzednim wykonaniu dokładnego demakijażu. To najlepszy z możliwych sposobów pielęgnacji rzęs, bo odżywka Kerabione naniesiona na powiekę cienkim pędzelkiem szybko wchłania się do cebulek. Niestety większa gęstość produktu sprawia, że nie jest wydajny i kończy się szybko.