Idol Lash odżywka do rzęs

Pojemność: 5 ml

Kolejna propozycja w walce o piękne i długie rzęsy to odżywka do rzęs Idol Lash. Przypomina klasyczną maskarę z tą różnicą, że ma cienki pędzelek zamiast szczoteczki. Jej cena nie jest adekwatna do efektów, choć nie można odmówić jej skuteczności. Przy regularnym stosowaniu przyspiesza wzrost rzęs i poprawia ich kondycję. Prosta i klasyczna odżywka do rzęs Idol Lash nie oferuje jednak nic poza tym.

Odżywka do rzęs Idol Lash

Łatwo poznać ją po opakowaniu w kolorze intensywnego błękitu. Odżywka do rzęs Idol Lash wielkością przypomina mniejszy tusz do rzęs. Jest nieco większa niż standardowe produkty stymulujące wzrost rzęs, bo ma 5 ml. Wystarcza na nieco ponad pół roku. W błękitnym, plastikowym flakoniku znajduje się bezbarwna i półpłynna odżywka do rzęs. Nie ma zapachu. W niej zanurzony jest cienki pędzelek z syntetycznego włosia, który przeznaczono do aplikacji.

Jak działa Idol Lash?

Mimo że odżywka do rzęs Idol Lash jest nieco większa i wystarcza na dłużej, wcale nie działa zaskakująco lepiej. To produkt, który w dobrze znany z innych produktów sposób wydłużą i zagęszcza rzęsy. Efektów nie zauważymy jednak od razu, a po kilku tygodnia regularnego stosowania. Składniki aktywne stymulują wzrost i powodują, że rzęsy są wzmocnione, lepiej odżywione i nawilżone. To przekłada się na ich lepszy wygląd. Odżywka do rzęs Idol Lash nie jest jednak produktem, który diametralnie zmieni wygląd rzęs.

Poprawi go na tyle, jak dalece jesteśmy podatni na działanie zawartych w nim substancji.

Sposób aplikacji

Znowu bez zaskoczeń. Odżywka do rzęs Idol Lash ma cienki pędzelek, którym należy nakładać ją na powieki. Ważne, aby były precyzyjnie oczyszczone, odtłuszczone i osuszone. Aplikacja zajmuje kilka minut i warto zabierać się do niej przed snem, aby kolejnego dnia móc nałożyć makijaż. Nie należy przesadzać z ilością produktu, który nie dozuje się precyzyjnie. Łatwo może ścieknąć do oczu, a tego lepiej unikać.