Rapidlash odżywka do rzęs

Pojemność: 3 ml

Jedną z częściej polecanych jest również odżywka do rzęs Rapidlash. W przypadku tej srebrnej i dość klasycznej odżywki opinie są bardzo pomieszane – u jednych dobrze się sprawdza, a u innych niestety nie przynosi widocznych rezultatów. Oznacza to mniej więcej tyle, że działa odżywki do rzęs Rapidlash uzależnione jest od podatności na składniki serum.

Odżywka do rzęs Rapidlash

Jeśli chodzi o jej opakowanie, odżywka do rzęs Rapidlash w ogóle nie wyróżnia się z tłumu innych produktów do stymulacji wzrostu rzęs. Ma niepozorne, srebrne opakowanie wykonane z matowego plastiku. Widnieje na nim mało charakterystyczne logo i kilka podstawowych informacji. Sama odżywka do rzęs Rapidlash jest wodnista i niemal bezbarwna.

Typowy produkt pielęgnacyjny bez żadnych cech szczególnych, które mogłyby skłonić do zakupu.

Jak działa Rapidlash?

Odżywka do rzęs Rapidlash została opracowana z myślą o poprawie kondycji rzęs. Zawarte w niej składniki pomagają w przywróceniu włoskom zdrowia. Odżywione i wzmocnione rosną dłuższe. W wielu przypadkach odżywka do rzęs Rapidlash faktycznie przyniosła widoczną poprawę i wydłużyła rzęsy, choć odnotowano grono konsumentów, w których przypadku nie było pozytywnych efektów. Jedno opakowanie Rapidlash wystarcza na około pół roku lub nieco mniej, w zależności od tego, czy stosujemy się do zaleceń w kwestii aplikacji.

Sposób aplikacji

Odżywka do rzęs Rapidlash posiada cienki pędzelek, dzięki któremu dużo łatwiej można zaaplikować serum tam, gdzie powinno się znaleźć. To produkt, który działa na cebulki rzęs, dlatego trzeba nakładać go na linię rzęs. Aplikacja wymaga precyzji, ponieważ nałożona nieprawidłowo odżywka do rzęs Rapidlash nie przyniesie oczekiwanych efektów. Ważna jest też regularność (codzienne użycie) i dokładne oczyszczenie skóry przed zabiegiem.