Dabalash odżywka do rzęs

Pojemność: 5.32 ml

Niecodzienna propozycja dla kobiet dbających o swój wygląd to odżywka do rzęs Dabalash. Różowy kartonik to zdecydowanie cecha wyróżniająca ten produkt na tle innych, choć producent zapewne wolałby, aby było to działanie. Odżywka do rzęs Dabalash jest skuteczna, jednak jej cena (mimo większej pojemności) jest mało adekwatna do oferowanych właściwości. Wydłuża i zagęszcza rzęsy, ale te efekty nie są długotrwałe.

Odżywka do rzęs Dabalash

Poznać można ją po tym, że łączy w sobie dwa kolory – srebro i soczysty róż. Plastikowa buteleczka w szarej kolorystyce zabezpieczona jest intensywnie różowym kartonikiem. Odżywka do rzęs Dabalash może się podobać osobom, które lubią kosmetyki w takim słodkim wydaniu. Samo serum niewiele różni się od innych produktów – jest bezbarwne, płynne i działa miejscowo.

Niestety tak duża cena za 5,32 ml odżywki to powód, dla którego jest dużo lepszych alternatyw.

Jak działa Dabalash?

To produkt, który nie zapewni kompleksowej pielęgnacji rzęs i wielowymiarowych efektów. To domena bardziej dopracowanych kosmetyków. Odżywka do rzęs Dabalash może wydłużyć włoski i sprawić, że będą wyglądały bardziej zdrowo. Na efekty poczekamy jednak długo, bo powyżej miesiąca. Większa pojemność oznacza również, że na uzyskanie satysfakcjonujących rezultatów i utrzymanie ich potrzeba dużo więcej czasu. Nawet po tym, jak odżywka przyniesie efekty, warto stosować ją nadal. W przeciwnym razie kolejne rzęsy będą znów wyrastały krótkie i cienkie.

Sposób aplikacji

Użycie tego kosmetyku to kilka standardowych czynności. Przed należy oczyścić rzęsy i powieki, dokładnie je odtłuścić i osuszyć. Odżywka do rzęs Dabalash powinna być nakładana na linię rzęs każdego wieczoru i nie należy zapominać o codziennej aplikacji. To może być męczące, zwłaszcza że pędzelek w tej odżywce nabiera zbyt dużą ilość serum i jest bardzo sztywny. Trzeba pamiętać też, że odżywka do rzęs Dabalash zadziała tylko, kiedy będzie nakładana regularnie.