Dior na wiosnę 2020: cienie do powiek Colour Gradation

Mimo że zima jeszcze nie skończyła się, to Dior już wie, jak będziemy malować się tej wiosny. Ta sławna marka przedstawiła właśnie najnowsze kosmetyki z serii Colour Gradation. Wśród nich są poczwórne cienie do powiek, Couture Nuance.

W ofercie Diora znajdziemy dwie paletki cieni do powiek. Są to 001 Blue Gradation i 002 Coral Gradation. W każdej z nich znajdziemy po cztery odcienie kosmetyków ułożone tak, aby tworzyły płynne przejścia, czyli gradację. W pierwszej palecie mamy jasny turkus, błękit, soczystą niebieską barwę oraz granat. Druga paleta zawiera jasny róż i pomarańcz, koral i brąz.

Couture Naunce są idealne do robienia makijażu w stylu smoky eyes. Jasne odcienie kosmetyków rozświetlą oczy, a ciemne doskonale je wymodelują.

Paletki cieni do powiek Couture Nuance ozdobione są nazwą producenta Dior oraz poprzecznymi paskami. Kosmetyk zamknięto w czarnym kompaktowym pudełeczku. W środku znajduje się lusterko i dwa małe aplikatory. Paletki nie są duże, dlatego z łatwością schowasz je do torby i zabierzesz w wakacyjną podróż.

Cienie do powiek marki Dior mają wspaniałe kolory. Są dobrze napigmentowane, dają pełne krycie i z łatwością się rozcierają. Mają lekką konsystencję, dzięki czemu nie osypują i nie zbierają się w załamaniach powiek. Dzięki Couture Nuance można wykonać szybki i profesjonalny makijaż. Jak to zrobić? Najjaśniejszy z cieni zaaplikuj w wewnętrznym kąciku oka, najciemniejszy – po przeciwnej stronie. Pozostałe dwa cienie nałóż na środek ruchomej powieki, a całość dokładnie zblenduj. Pamiętaj, aby granice pomiędzy kosmetykami nie były widoczne. Jeżeli chcesz, wzdłuż linii rzęs narysuj czarną kreskę. Na koniec użyj masakry wodoodpornej. Twój makijaż jest już gotowy.