Hair Plus odżywka do rzęs

Pojemność: 4.5 ml

Dość droga propozycja najchętniej wybierana przez kobiety, które są zadbać tylko o zadbany wygląd oczu to odżywka do rzęs Hair Plus. Nie jest w stanie całkowicie zastąpić maskary, ale może być dla niej ciekawym wsparciem. Niestety taka cena serum do rzęs jest nie tylko nieadekwatna do jakości produktu, ale również nie zachęca do zakupu.

Odżywka do rzęs Hair Plus

Marka Facevolution nie może zdecydować się na jeden design, dlatego na rynku wciąż dostaniemy kilka wersji produktu. Odżywka do rzęs Hair Plus w pierwotnej wersji miała czarne opakowanie z pomarańczowymi napisami. Dziś pojawia się coraz częściej w złocisto-czarnym flakoniku. Bezbarwne i półpłynne serum dostaniemy w jednej pojemności.

Niestety odżywka do rzęs Hair Plus to jedna z droższych propozycji, która nie przewyższa skutecznością konkurencji.

Jak działa Hair Plus?

Ze względu na większą pojemność niż standardowo spotyka się przy produktach do pielęgnacji okolic oczu odżywka do rzęs Hair Plus wystarcza na okres od 6 nawet do 9 miesięcy. Chyba że będziemy nakładać jej zdecydowanie za dużo, co może przyczynić się do obniżenia wydajności i osłabienia działania. Prawidłowo stosowana odżywka do rzęs Hair Plus zagęszcza i wydłuża włoski, które tworzą wokół oczu wyraźniejszą oprawę. Pierwsze oznaki wzmocnienia i odżywienia rzęs powinniśmy zauważyć po około miesiącu.

Sposób aplikacji

Odżywka do rzęs Hair Plus ma grubszy pędzelek niż podobne produkty, dlatego aplikacja wymaga większego skupienia. Serum ma trafiać na oczyszczoną, odtłuszczoną i osuszoną powiekę, u nasady rzęs. Aplikację trzeba powtarzać każdego dnia, dlatego dobrze zaplanować ją sobie na wolną chwilę przed snem, po wykonaniu demakijażu. Nie należy zapominać o użyciu, bo odżywka do rzęs Hair Plus działa tylko wówczas, gdy jest stosowana regularnie.