IGlow odżywka do rzęs

Pojemność: 3 ml

Najpopularniejsza z norweskich odżywek do rzęs przeznaczona do codziennej pielęgnacji. Stosowana regularnie przez około 8 tygodni ma widocznie przyspieszać wzrost rzęs. Zawiera sporo ekstraktów roślinnych. Pod względem designu odżywka do rzęs iGlow jest przeciętna. Ma złocistą buteleczkę zabezpieczoną fioletowym kartonikiem.

Odżywka do rzęs Iglow

Kupując odżywkę, dostajemy do rąk dość spore opakowanie. Fioletowy kartonik z elementami bieli i ozdobnym zdjęciem makijażu oka prezentuje się mało atrakcyjnie. Podobnie jak plastikowy flakonik o intensywnie złotej barwie. Norweski producent nie postarał się, jeśli chodzi o estetykę wykonania. Poza tym odżywka do rzęs iGlow ma standardową pojemność. Jest poręczna i dobrze leży w dłoni. Aplikator to cienki, pomarańczowy pędzelek z włosia syntetycznego.

Przypomina takie, które stosuje się np. w eyelinerach.

Jak działa Iglow?

Cała kuracja przewidziana jest na okres od 3 do 5 miesięcy. Tak duża rozbieżność może budzić wątpliwości co do wydajności formuły. Odżywka do rzęs iGlow ma za zadanie wzmocnić rzęsy i przyspieszyć ich wzrost. Producent obiecuje efekty już po 3 tygodniach, w niektórych przypadkach dopiero po 8 tygodniach. Kolejna rozbieżność świadczy o tym, że odżywka do rzęs iGlow na każdego działa w inny sposób. Serum ma pobudzać rzęsy do szybszego wzrostu, przyciemniać je i zagęszczać. To skuteczna odżywka do rzęs. Jej działanie uzależnione jest jednak od indywidualnej podatności na składniki aktywne.

Sposób aplikacji

Odżywka do rzęs iGlow jest w miarę łatwa w użyciu. Musimy wykonać dwa kroki. Najpierw wyciągamy pędzelek z buteleczki tak, aby nie było na nim nadmiaru serum. Następnie malujemy cienką kreskę na linii górnych rzęs. Producent nie wspomina o wcześniejszym demakijażu. Warto go jednak wykonać, bo odżywka do rzęs iGlow nałożona na nieoczyszczoną skórę nie zadziała. Po zaaplikowaniu produktu musimy poczekać aż całkowicie się wchłonie.