My Lash Serum odżywka do rzęs

Pojemność: 9 ml

Z pewnością odżywka do rzęs My Lash Serum to produkt o najsłodszym designie. Utrzymana w dziewczęcej kolorystyce nie każdemu przypadnie do gustu. To koreański produkt stworzony do wzmacnia rzęs. Stosowany regularnie na pobudzać ich wzrost. Zawiera pantenol i kilka ekstraktów owocowych. Zgodnie z opiniami skutecznie poprawia wygląd rzęs.

Odżywka do rzęs My Lash Serum

Koreańska kreatywność w projektowaniu opakowań nie zawiodła także tym razem. Odżywka do rzęs My Lash Serum wygląda bardzo dziewczęco. Plastikowa buteleczka jest przezroczysta. Dzięki temu widać, jaki kolor ma serum. Łatwo sprawdzimy też, ile go zostało. Ozdobnikiem są tutaj czarne napisy i gwiazdki na opakowaniu oraz różowa nakrętka. Odżywka do rzęs My Lash Serum ma niezbyt popularną spiralkę.

Zastosowaną ją zamiast tradycyjnego pędzelka.

Jak działa My Lash Serum?

To z pewnością ciekawy zamiennik dla innych kosmetyków. Odżywka do rzęs My Lash Serum jest tańsza. Wiąże się z tym również słabe działanie stymulujące wzrost. Regularne stosowanie produktu faktycznie wzmacnia rzęsy i zapewnia im odżywienie. Trwa to jednak bardzo długo, bo serum musi przebyć długą drogę od rzęsy do cebulki. W takim produkcie lepiej sprawdza się aplikowanie u nasady. Odżywka do rzęs My Lash Serum to dobry dodatek pod makijaż. Zapewni rzęsom ochronę. Nie działa jednak tak intensywnie jak produkty znajdujące się wyżej w tym rankingu. Z pewnością nie przyniesie efektu maksymalnego wydłużenia i zagęszczenia.

Sposób aplikacji

Przede wszystkim należy unikać kontaktu produktu z wysokimi i ciepłymi temperaturami. Na trwałość formuły ma wpływ również promieniowanie słoneczne. Tylko trzymana w odpowiednich warunkach odżywka do rzęs My Lash Serum może być stosowana na rzęsy. Przed aplikacją należy standardowo oczyścić rzęsy z makijażu. Następnie zamoczoną w produkcie szczoteczką z włosia syntetycznego przeczesać rzęsy. Odżywka do rzęs My Lash Serum nie wchłania się dobrze, zwłaszcza że nie aplikuje się jej na skórę. Zbyt dużo serum może sklejać i obciążać.