Neulash odżywka do rzęs

Pojemność: 3.2 ml / 6 ml

Wydłużająca i pogrubiająca odżywka do rzęs Neulash to jedna z pojawiających się w sieci propozycji dla osób, które szukają skutecznego środka na wzrost rzęs. Jest skuteczna, choć nie oferuje żadnych wyjątkowych właściwości. Polecana do krótkich, cienkich i rzadkich rzęs. Srebrzystą odżywkę do rzęs Neulash dostaniemy w dwóch pojemnościach. Jej cena jest zdecydowanie zbyt wysoka jak na produkt o takim działaniu.

Odżywka do rzęs Neulash

Bardzo łatwo poznać ją po srebrzystym opakowaniu. Metaliczny flakonik o lustrzanej powłoce i czarnych napisać prezentuje się bardzo elegancko i nietypowo. Zabezpiecza go biało-niebieski kartonik przypominający opakowanie leku. Jednak odżywka do rzęs Neulash ma być skuteczna, a nie ładna. Bezbarwne i delikatne serum zamknięto w buteleczkach o dwóch pojemnościach (3.2 ml lub 6 ml), które można dopasować do swoich potrzeb.

Jak działa Neulash?

Dobrze znana odżywka do rzęs Neulash to jeden z droższych produktów stymulujących wzrost rzęs. Mniejsza wersja wystarcza na 2 miesiące, a większa pojemność to zaopatrzenie na 4 miesiące. Bardzo krótko w porównaniu do innych odżywek. Pierwsze efekty mają się pojawić po kilku tygodniach, jednak odżywka do rzęs Neulash nie działa tak wielowymiarowo, jak moglibyśmy oczekiwać patrząc na cenę.

Wydłuża i pogrubia rzęsy, które wyglądają na pełniejsze.

Sposób aplikacji

Szeroka buteleczka Neulash zaopatrzona jest w korek z aplikatorem. Cienki pędzelek z szorstkiego włosia ułatwia aplikowanie produktu na linię rzęs, o ile umiemy się nim precyzyjnie posługiwać. Odżywka do rzęs Neulash ma lądować na skórze powiek jak najbliżej włosków. Aplikację należy powtarzać każdego dnia, zawsze po dokładnym demakijażu. To ważne, bo każde odstępstwo od zaleceń może mieć wpływ na rezultaty, które będą słabsze.