Quickmax odżywka do rzęs

Pojemność: 5 ml

Jeden z popularniejszych produktów wzmacniających rzęsy to również odżywka do rzęs Quickmax. Łatwo rozpoznać ją po dość dużym opakowaniu w intensywnie złotym kolorze. Cena tego serum oscyluje wokół standardowej kwoty za skuteczny produkt na wzrost rzęs. Działa jednak dużo wolniej i słabiej niż znajdujące się wyżej w rankingu propozycje. Warto pamiętać o tym, kiedy zechcemy sięgnąć po Quickmax.

Odżywka do rzęs Quickmax

Niemal każdy producent chce za wszelką cenę wyróżnić swój produkt na tle konkurencji. Prawdopodobnie właśnie dlatego odżywka do rzęs Quickmax jest w całości złota. Plastikowy flakonik rzuca się w oczy. Jest większy niż standardowe opakowania. Kryje w sobie także nieco więcej bezbarwnego i dość rzadkiego produktu. Nie ma wyrazistego zapachu, który mógłby przeszkadzać w aplikacji. Do nakładania przeznaczono zwyczajny, cienki pędzelek.

Jak działa Quickmax?

Większa pojemność niekoniecznie równa się lepsze działanie. Odżywka do rzęs Quickmax to dobre rozwiązanie, kiedy myśli o odżywieniu i wzmocnieniu naszych rzęs. Takie działanie to krok do poprawy wyglądu rzęs. Producent podaje, że pierwsze rezultaty pojawią się już siedmiu dniach. W praktyce na uwidocznienie się efektów trzeba przynajmniej kilku tygodni. Odżywka do rzęs Quickmax nie przyspiesza wzrostu rzęs maksymalnie. Z pewnością sprawia, że włoski stają się dłuższe i ciemniejsze. Dzięki temu oko może prezentować się lepiej.

Mimo wszystko nie obędzie się bez nałożenia maskary nawet po zakończeniu stosowania.

Sposób aplikacji

Odżywka do rzęs Quickmax działa w nocy. Prawidłowa aplikacja polega na precyzyjnym nałożeniu serum na powiekę. Ważne jest uprzednie dokładnie oczyszczenie rzęs, skóry powiek i całej twarzy. Nawet drobne zanieczyszczenia i resztki makijażu osłabiają działanie Quickmax. Produkt nakładamy na linię rzęs. Zaleca się, aby odżywka do rzęs Quickmax była stosowana wieczorem, najlepiej przed snem. W tym przypadku nie ma raczej żadnej innowacji.