Selfie Project 3w1. Nieskazitelna cera zawsze gotowa na selfie!

Żel myjący + peeling + maseczka? To właśnie Selfie Project. Kosmetyk, który łączy w sobie trzy najbardziej potrzebne młodej skórze kosmetyki. Jeśli chcesz wiedzieć, jak za jednym razem zapewnić skórze oczyszczenie, wygładzenie i odżywienie, poznaj Selfie Project 3w1. Stworzony z myślą o nastoletniej cerze z niedoskonałościami.

Selfie Project to jeden produkt o trzech właściwościach. Takie kompleksowe rozwiązania najlepiej sprawdzają się w przypadku aktywnych osób, którym zależy na działaniu i oszczędności czasu jednocześnie. Grupa specjalistów stworzyła Selfie Project specjalnie z myślą o wymagającej, młodej cerze. Stop zaskórnikom i błyszczeniu się za sprawą tylko jednego produktu!

SELFIE PROJECT 3W1

W kosmetyku od Selfie Project wszystko jest potrójne. Nie tylko działanie, ale również ilość składników aktywnych. Żel, peeling i maseczka w jednym zawiera węgiel bioaktywny, mineralną glinkę kaolin i zmielone pestki moreli. To najważniejsze składniki, choć oprócz nich mamy jeszcze glicerynę, alantoinę, pumeks i olejek z trawy cytrynowej.

Cały skład jest bardzo naturalny i nie zawiera żadnych sztucznych składników o niekorzystnym działaniu.

Wszystkie składniki zawarte w Selfie Project 3w1 odgrywają określoną rolę. Węgiel bioaktywny pochłania zanieczyszczenia, a dzięki temu zwęża i oczyszcza pory. Mineralna glinka kaolin oczyszcza skórę z toksyn, uzupełnia niedobory minerałów, odpręża i reguluje działanie gruczołów łojowych w skórze. Za to zmielone pestki moreli odpowiadają za właściwości peelingujące – usuwają martwe komórki naskórka, które gromadzą się na skórze i blokują pory.

Selfie Project 3w1 to żel myjący, peeling i maseczka do twarzy w jednym produkcie. Ten wielofunkcyjny preparat możemy stosować nawet do 2-3 razy w tygodniu jako intensywny sposób na oczyszczenie, wygładzenie i poprawienie wyglądu skóry. Profesjonalne kosmetyki Selfie Project są bogate w naturalne, botaniczne składniki aktywne polecane w pielęgnacji młodej cery.

Naniesiony na zwilżoną skórę twarzy może działać jak dwa pierwsze produkty. Nadaje się do delikatnego mycia twarzy. Wystarczy spłukać pozostałości i oczyszczanie gotowe. Jeśli chcemy wykorzystać właściwości peelingujące Selfie Project 3w1, możemy wykonać masaż obszarów z zablokowanymi porami, pamiętając o okrężnych ruchach i dokładnym spłukaniu po kilku minutach. Kosmetyk nadaje się też do zrobienia maski na twarz. Należy rozprowadzić go na skórze, pozostawić do wyschnięcia i po około kwadransie od tego czasu dokładnie spłukać.