Sleepcycle Pillowcase od Skin Laundry – poszwa na poduszkę, która dba o skórę.

Każda z nas wie, że w nocy skóra samoistnie regeneruje się i oczyszcza. To właśnie dlatego wieczorem stosujemy kosmetyki o silnie skoncentrowanym składzie. A zastanawiałaś się kiedyś, czy o skórę można dbać w inny sposób? Wypróbuj Sllepcycle Pillowcase marki Skin Laundry, a przekonasz się, jak wygląda zaawansowana nocna pielęgnacja cery.

Czym jest Sleepcycle Pillowcase?

To nic innego jak poszewka na poduszkę, która pomaga w oczyszczaniu skóry twarzy. Kiedy ty śpisz, ten gadżet zabiera sebum, martwy naskórek i zanieczyszczenia z porów skóry. Pochłaniane przez poszwę substancje nie przenikają do poduszki, ani nie osadzają się z powrotem na twarzy. Sleepcycle Pillowcase działa zupełnie inaczej niż zwyczajne poszewki. Marka Skin Laundry wykorzystała technologię włókien srebra, które korzystnie wpływają na kondycję cery. Gadżet jest bardzo łatwy w użyciu, hypoalergiczny i wygodny.

Jak używać Sleepcycle Pillowcase?

Czystą poszewkę załóż na poduszkę. Na sen przeznaczaj około ośmiu godzin, ponieważ wtedy skóra ma czas na całkowitą regenerację i odpoczynek. Po tygodniu upierz Sleepcycle Pillowcase, by znów móc jej użyć. Produkt marki Skin Laundry wykonany jest w całości z bawełny. Dodatkiem są jony srebra, które wpływają na prawidłową kondycję skóry.

Kto może korzystać z poszwy Sleepcycle Pillowcase?

Polecana jest osobom z tłustą i mieszaną skórą oraz tym, którzy zmagają się z trądzikiem lub innymi chorobami skóry. Poszewka pochłania nadmiar sebum, łagodzi objawy podrażnienia skóry i wpływa na poprawę cery. Nowoczesna technologia i zastosowanie włókien srebra pozwala na utrzymanie poszewki w czystości, a także korzystnie oddziałuje na skórę.