Stimulash odżywka do rzęs

Pojemność: 4.5 ml

Jedna z tańszych propozycji na rynku to odżywka do rzęs Stimulash. Jej niska cena jest jak najbardziej adekwatna do średnich efektów. To mieszanka ziołowa skoncentrowana na przywróceniu zdrowia rzęsom i ich cebulkom. Przeznaczona do 30-dniowej kuracji wzmacniającej. Zawiera kilka prostych ekstraktów roślinnych, które wzbogacają skład.

Odżywka do rzęs Stimulash

Warto zwrócić uwagę na interesujące opakowanie tego produktu. Odżywka do rzęs Stimulash delikatnie przełamuje tendencję do szarości. Flakonik wykonano z plastiku w kolorze błyszczącego srebra. Ozdobiony czarnymi napisami prezentuje się bardzo ciekawie. Do aplikacji przeznaczono cienki pędzelek. To nim z łatwością ma nabierać się dość wodnista i bezbarwna odżywka. Produkt nie ma wyrazistego zapachu.

Wchłania się w skórę dopiero po kilkunastu sekundach.

Jak działa Stimulash?

Odżywka do rzęs Stimulash w założeniu ma przywracać rzęsom piękny wygląd. Wzmacnia włoski od ich nasady. Najpierw dociera do cebulek, która wzmacnia i odżywia. Efektem tego jest wzmocnienie również rzęs na całej ich długości. Faza wzrostu rzęs pozostaje ta sama, ale wyglądają one dużo lepiej. Stimulash dodaje blasku, wzmacnia naturalny kolor włosków i zapewnia im elastyczność. Nie jest to jednak dobry zamiennik dla maskary. Tuszowanie jest wskazane nawet po zakończeniu kuracji. Odżywka do rzęs Stimulash nie zagęszcza rzęs i nie podkreśla linii oka.

Sposób aplikacji

Cienki pędzelek ma ułatwiać nakładanie serum. Wykonano go jednak z dość długiego włosa, przez co aplikacja wymaga wprawy. Przed nałożeniem produktu należy umyć twarz. Powieki i rzęsy mają być oczyszczone z makijażu i zanieczyszczeń. Odżywka do rzęs Stimulash ma być nakładana raz dziennie przed pójściem spać. Ma to sprawiać, że produkt będzie działał w trakcie snu. Wodnisty preparat nie wchłania się zbyt szybko. Warto uważać, aby nie ociekł z powieki do oka.