Xlash odżywka do rzęs

Pojemność: 3 ml

Prosta odżywka do rzęs Xlash o standardowej pojemności. Prezentuje się dość dobrze, chociaż nie wyróżnia się niczym szczególnym. Przeznaczona do stosowanie na krótkie, rzadkie, uszkodzone i słabe rzęsy. Ma działać już po kilku tygodniach regularnego stosowania. Nie nadaje się dla osób z alergiami, o wrażliwej skórze w okolicach oczu.

Odżywka do rzęs Xlash

Jeśli chodzi o opakowanie, raczej nie ma tutaj niczego szczególnego. Odżywka do rzęs Xlash to standardowej wielkości produkt. Buteleczkę utrzymano w typowej dla takich produktów srebrnej kolorystyce. Wyróżnikiem może być jedynie kilka fioletowych elementów m.in. logo produktu. Wewnątrz prostego opakowania znajduje się bezbarwny, półpłynny produkt.

Jego zapach nie jest wyczuwalny, ponieważ nakładamy go w niewielkich ilościach.

Jak działa Xlash?

Odżywka do rzęs Xlash prezentowana jest jako serum stymulujące wzrost rzęs. Po dwóch lub trzech tygodniach mają pojawiać się pierwsze efekty. Maksymalny czas potrzebny na osiągnięcie pełnego rezultatu to nawet 16 tygodni. Xlash sprawia, że rzęsy stają się mocniejsze. Efektem tego jest wydłużenie ich długości i zagęszczenie. Tą odżywką nie osiągniemy jednak niesamowicie intensywnych efektów. To produkt dobry raczej dla wzmocnienia rzęs, które osłabione zostały przez różne czynniki szkodliwe. Odżywka do rzęs Xlash uzupełnia niedobory składników odżywczych w cebulkach rzęs. Włoski mogą dzięki temu rosnąć trochę szybciej.

Sposób aplikacji

Kolejna z odżywek, której sposób aplikacji nie oferuje niczego nowego. Przed przystąpieniem do aplikacji okolice oczu muszą być dokładnie oczyszczone. Cienki pędzelek ma ułatwiać manewrowanie na linii rzęs. Odżywka do rzęs Xlash musi być używana regularnie. Tylko wówczas przyniesie jakiekolwiek efekty. Preparat należy nakładać jednym pociągnięciem aplikatora. Zawsze na skórę świeżo po demakijażu. Warto uważać, aby serum nie dostało się do oczu.